Patřili jsme k sobě jak Bolek a Lolek.

22. march 2012 at 21:35 | BVilain.
Ahoj,ahoj. Bez dlouhýho úvodu jakože jsem zpět a bla bla bla, pokračuju v tomhle blogu. J*bu na SB, jestli někdo bude chtít číst moje články, může si muj blog dát do oblíbených, stejně jako si tam budu dávat blogy který se líbí mně.
Achjo, už mi totálně hrabe ze školy. Jakžtak proplouvám. Nezvládám ale matematiku. Ze samých jedniček jsem spadla až sem, na holku, která celý dny prodřepí u počítače, fotí se, lítá venku, nebo je se svym klukem .. ale aby se učila? To ji ani nenapadne.
Během dvou měsíců jsem toho stihla s klukama totálně moc, až mi z toho je špatně. A končim! Jsem zpátky s tim nejlepšim mužem. S tim, se kterym si nerozumíme pres net, protože spolu prostě musime jenom mluvit. S tim, kterej byl první. S tim, kterej o mně ví všechno. S tim, s kterym si UMIM představit svůj život. A tímto se ti omlouvam za všechny svoje debilní nálady.
Nechcete mi někdo vysvětlit,proč když se na něco těšíme, blíží se to tak strašně pomalu? Normálně zákon schválnosti! Příští měsíc, 27.dubna, jedem do Londýna! Sice jen na pět dní ale aspoň něco. I za těch pět dní stihnem dost:-* Určitě si to užijeme s prdelkama. Sice jedem se školou. Ale nás tři má na starost jedna učitelka, která umí strašně dobře angličtinu a když ji někdo nerozčiluje tak je strašně v pohodě a má mě ráda. Těšim se, těšim se! Hlavně do Oxfordu. Na shoping. Budu mít sebou peníze hlavně na hadry!
Moc,moc,moc,moc se těším.
Teď jdu spát, jsem unavená a budu doufat, že ani zítra mě máma nepošle do školy.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 denny denny | 24. march 2012 at 0:15 | React

Přeju ti to strašně moc, Baru:*
A závidim ti ten Londýn, my tam jedeme příští rok v devítce.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama