LOVE IS AMAZING

23. march 2012 at 22:48 | BVilain.
No tyvole. Miluju svýho kluka! - - - A omlouvam se, že tenhle článek začíná bez pozdravu, ale o něm to muselo být hned na prvním řádku a teď už na pozdrav kašlu. Joooo, jsem strašně ráda že ho mam. Po těhle náročnejch dvou měsících už nepotřebuju,aby si o mně někdo myslel, že jsem kurva(:D). Dávám prostě jasně najevo, že miluju jenom jednoho, a už nemam chuť dělat blbosti. Jinak mimo těch dvou měsíců jsme spolu zažili už krásných 6 měsíců. Bože to je doba, i když neeee zas taková. Ale pořád si máme co říct, pořád je čemu se společně smát. Rozumim si s nim jako s nikym. Ani s kámoškama si nerozumim tolik jako s nim. On je něco jako nejvíc nejlepší přítel, můj jedinej přítel (?). Jo asi. A co se mi dneska stalo, na to asi nezapomenu nikdy.. milej zlatej uvařil špagety, tak jsme se pak cpali a já to zapíjela. A on řekl něco vtipnýho a já zrovna měla v puse pití a začala jsem se topit(:D). Joo prostě topit. Já jsem to vyprskla na koberec a ještě mi spadla řasa do oka,pálely mě oči,škrábalo mě v krku a ještě jsme se do toho smáli. Dyť jó,co víc si přát. Tak co,aspoň byla sranda.
Friday! Fuck yea! Konečně.. víte co ale? Život trávit čekáním na pátky je vážně nuda. Totální megální ultra nuda. Co s tím uděláme? No? Asi počkáme na prázdniny.. co jinýho mam dělat.
Já s tou mojí držkou :-*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Markýtka Markýtka | Web | 23. march 2012 at 22:59 | React

Ahoj,
chtěla bych tě poprosit o nějaké hlasy: http://markytcin.blog.cz/1202/prosim-o-hlasy Samozřejmě pokud se ti v soutěžích bude líbit něco jiného, tak dej hlas tomu, ale hlasy rozhodně ocením :)
Také ti chci nabídnout registraci do SONKapelu. SONK začne asi tuto neděli kolem osmé večer. http://markytcin.blog.cz/1202/sonk
Tak promiň za reklamu a případně děkuji.
Markýtka

PS.: Vtipná animace :D a dobrý vlasy

2 denny denny | 24. march 2012 at 0:17 | React

Krásný jsteeeeeeee.

3 Corneille Rouquine Corneille Rouquine | Web | 15. july 2012 at 15:07 | React

Chápu tě. :) Taky nehorázně miluju svého kluka. Je prostě ten nejúžasnější. O to víc mě mrzí, že jsem udělala takovou chybu  a tolik ho (i mě) zranila. Naštěstí už je to za námi. A jsme zase spolu. Celkem už rok a 4 měsíce. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama