Titulek článku nesmí být prázdný. Koho to zajímá?

3. july 2011 at 12:51 |  writing.

tak už tu je 3. července. Tedy třetí den prázdnin. Jak si zatim tyhle prozatim
deštivé prázdniny užíváte? Já musim uznat, že i když je hnusně, tak já si je užívam docela fajnově. Nevím, co bych měla psát. Chtěla jsem psát o tom, jak to mam teď s klukama, protože právě teď toho je FAKT MOC. Nikoho nechci. Nebo chci, ale prostě se tomu nedá říct jako že chci. Mám na výběr.. asi mezi pěti klukama. OMG! Stejně s nima nic nemám(vlastně mám, ale ne se všema), možná tak se mi líbí, nebo si nějak píšem. Ale proč to ty kluci všechno berou tak vážně? Píšu si se všema z nich a najednou bych se měla rozhodnout jen pro jednoho? NE! Ale zároveň ani jednoho z nich NECHCI ztratit. Prostě mi přijde, že teď je pro mne vztah úplný TABU! To prostě nejde mít teď vztah. Adamovi, Klepymu, Michalovi píšu, že je mám ráda(protože je to pravda!) ale najednou bych měla být s Orkou? Nebo naopak. To nejde! To je divný:(. Jsem jak v začarovaným kruhu, ze kterého není cesty ven.
Včera .. byla jsem s Adamem domluvená, že pujde ven. V jedenáct jsem měla být na fb, abysme se domluvili. Byla jsem tam! Ale on tam nebyl. Tak jsem šla ven s nima (s kym asi.) Jenže hned v tu chvíli, kdy jsem dorazila do sunnu, mi příjde sms "kde jsi lasko? :(" Takže mi došlo, že to asi píše Adam. Jenže co jsem mohla dělat, když už jsem šla ven. No tak jsem prostě venku. A najednou vidim Adama s klukama, né. Jakože přijel k nám do Biliny, ale když já teda ven nešla s nim, šel s někym jiným. A já zrovna seděla na klíně Klepymu. A jak jsem ho prostě viděla, jak okolo nás prochází. Oni si mě taky všimli. Adam mě viděl u Klepyho, tak šel docela naštvaně dál a ty jeho kámoši se na mne otáčeli! No a pak jsme byli u Orky. A večer, když jsem šla domu, tak vyjdu prostě z baráku a zase šli oni, ale zpátky. A já zrovna stála zase vedle Orky. Tak Adam prostě šel dál, a ty jeho kámoši se na mě otáčeli furt! Tak já na něj "Adamee". NIC. Dobrý byl nasranej. Večer tyvole, že se nemam divit, že mě nepozdravil nebo za mnou nešel, když jsem "seděla nějakýmu buzerantovi na kokotě". Nevím, proč to sem píšu, aby to všichni četli. Ale tak co, je to fuk.
Tumblr_lnftzdobdb1qlg82ko1_500_large
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Niký^^ Niký^^ | Web | 15. july 2011 at 16:59 | React

Tyjo,obdivuju tě,že jsi to sem napsala a tak to rozepsala,a na druhou stranu,nevím jestli tě mám litovat nebo naopak:// ...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama