July 2011

České budějovice.. pak Hrachov!

30. july 2011 at 18:07 Denny.
Jooo. Tak se Vám po dlouhé době ozývám! Tak ahoy..
Jak si užíváte to 'krásné' léto s přímo 'nádherným' počasím? Achjo.. Tak já zatim 'jde to'.
Každej den, večer, noc.. jsem s Pekinou. Nebo spíš byla jsem. Spali jsme u nás, u ní. Každý ráno jsme chodili spolu ven. Všechno jsme prožívali spolu.
No.. a dopoledne jsem se rozloučila s miláčkem. Bylo to kraťoučký rozloučení:( Jede na tábor. Byla jsem celej den s ní. A teď jsem se musela rozloučit s ní. Začali jsme obě brečet před rodičema.
No co.. bude mi chybět. Ale stejně se těšim!
Těšila jsem se na ní přes 100 dní! A ono to už je zítra! Už zítra ji uvidim. Denisku, mojíííí. Jednou se vyspim. A prostě ráno za ní jedu. Těch 250 km za ní, to dam! Si teď dobaluju věci. Už jsem sehnala foťák, když se mi ten muj rozbil.
Do tašky nesmím zapomenout přibalit světýlka. Chceme s nima dělat fotky. A další takové 'nezbytnosti'. Takže tejden u ní. U ní doma..s ní! A pak spolu na fotografickej tábor. Snad si vystačim s penězma! Těšim se prostě..
Jdu teda balit. Pak se vykoupu. A půjdu spát. Ráno vstávám už v půl sedmé. A v osm vyjíždíme! yahooooooo. btw_. notas, internet bude.. ale nebudu mít čas! Takže nevim, jestli sem něco přidám. Takže to berte jako 'pozastavení'.
Tumblr_lo06vk5puz1ql96f0o1_500_large

(s)mějte se tu! :-*


Stránka na fb + najde se spoluadminka?

25. july 2011 at 21:54 notice.
Čauky.
Nejlepší 'citát' který nejčastějš používám a teď taky nová stránka na FB.
Pro všechny, kdo rádi sledujou na fb takový ty stránky, kde jsou citáty, obrázky, vtipy aj,. Tak ať dají to se mi líbí, prosím (stránka ZDE).

A taky ..
Hledám někoho, kdo by dělal spoluadminku na tuhle stránku. Někoho, kdo by se tomu občas věnoval, dával tam ty citáty, básničky a tak. Kdo má zájem, ať píše buď do komentářů nebo do zpráv na fb (muj fb).

To bude asi všechno. Hezkej večer. :PP

Doctor Stalker [CHRISTIAN BEADLES]

24. july 2011 at 21:54 music.
Asi jsem se zamilovalaaaaaa%))))

R.I.P Amy Winehouse

24. july 2011 at 14:38 notice.
Nevím, co k tomu napsat. O Amy jsem věděla jen, že existuje. Slyšela jsem o ní, že má dobrý hlas ale taky jsem věděla o jejímu vztahu ke drogám a alkoholu. Bohužel pro spoustu lidí; už není mezi námi. Netřeba víc, než jen;

R.I.P

Tumblr_lotzmptace1qjzv8to1_1280_large

New York City.

22. july 2011 at 0:26 music.
Tumblr_lmrpk6kzcv1qacpy3o1_500_large
Naše skladba %))))

Good night.

22. july 2011 at 0:18 writing.
Cuz ..
Nevim co psát. Prostě teď ležim. S bráchou jsme rozkoukali Paranormal Activity. Jedničku. Ale nedokoukali jsme. Bojim se! :D
Dneska je to první noc bez Pekiny. To je fuk, stejně zejtra zase u sebe spíme:D Buď já u ní, nebo ona u mne. To se ještě uvidí. Její mamka jí totiž zítra veze do Bíliny a rovnou na první kafe k nám. Jako na návštěvu za mamkou. A tak se domluvíme.
Pujdem ven s klukama.. A když bude pršet, tak nám tu stahuju Another Gay Movie 2.. a šli bysme k Tommovi a koukali. Pecka film, fakt že jo! :D
Tumblr_lodwk74hly1qju7bmo1_500_large
Ptala jsem se mamky na to, jak to bude s těma Budějovicema. Když mi dá táta peníze, tak bych jela příští neděli %)) Jestli to vyjde, tak bomba!

Achjo.. těšim se!

No nic .. tak dobrou ))

8 DNÍ S PEKINOU.

21. july 2011 at 18:49 pictures.
tady jsou fotky z posledních dnůů ..
S pekinou u PENNY.
S miláčkem!!
Martin, Orka, Peki <3 Já jsem ta nalevo, to snad víte:D

osm dní s jednou osobou.

21. july 2011 at 15:09 writing.
Ahoooy všichni ..
Tak po dlouhý době zase píšu. Neměla jsem na to vůůůbec čas. Už asi osm dní v kuse jsem nebyla chvíli sama. Fakt doslova. Celou dobu jsem s Pekinou. Ve středu jsme spali u toho Toma(To už jsem sem psala). Čtvrtek u nás, pátek u nás a v sobotu jsme jeli s mamkou vlakem do Liberce. Teda na Smržovku. V neděli jsme byli v centru v Liberci. Máme si nový STEJNÝ tričko, kraťasy, prstýnky. A v pondělí jsme jeli do Bíliny jako domu a spali zase u nás. V úterý u Pekiny v Teplicích. Jsme byli jako vždy normálně s klukama venku tady v Bilině a večer jsme jeli do Teplic. K ní domu. Nejvíc, mával nám řidič, v autobuse na nás mluvili nějaký kluci, v Chotějovicích nám mávali nějaký frajeři na kole, v Hostomicích taky jeden, a v Teplicích se nás ptali na fejs. Tak tohle bylo zabitý trošku:D. No a včera jsme spali zase u nás. %))) A teď po těhle dnech jsem zase sama! :D Pekina musela odjet. Má to doučování. Mmm a venku prší. Tak jsme byli chvíli na chodbě s klukama a oni s ní šli pak na autobus a já domu .. dneska chci bejt doma!
Bob-esponja-bob-squarepants-cute-heart-i-love-you-favim.com-111325_large
A už chci nějak naplánovat tu cestu do Č. Budějovic.Já se na ní prostě těšim.I když jsem to poslední dobou nedávala moc najevo, když jsem neměla ten čas.Já tu holku mam nejradši ze všech.Fakt je to tak.Štve mě, že jsme prostě od sebe tak daleko!

A teď mě štve taky to s těma penězma. Prostě to je náročný, musim to nějak domluvit. No ..
Ale prostě ještě 22 dní a tábor.. %))
BTW_. NOVEJ DESS.

%))))) Spaní u Toma.

14. july 2011 at 20:42 writing.
TAK! Ze včerejška na dnešek jsem spala u Tomáška. S Orkou, Pekinou a Šukym. Stejně halda spát v takovym bytě. Ten byt je totiž Tomáškovo strejdy, ale ten byt budou teď prodávat. Takže tam bylo jen fakt minimum. V obýváku nezapojená televize, sedačka a postel. V pokoji dvě postele, kuchyň a nedodělaná koupelna. To je snad všechno. Voda ta tekla ale elektrika nešla z toho důvodu, že tam bylo neco přetrženýho. Takže přes den pohoda, ale večer jsme byli po tmě.
Oni pro mne přišli, jako jestli můžu jít. No .. tak jsem si vzala jen peněženku. To je všechno co jsem měla. A šli jsme do Bezovky. To jsou tři rybníky, ale šíleně zelený. Stejně jsme se v tom poslednim s Pekinou vykoupali. V OBLEČENÍ.! Já v třičtvrťákách a v triku a Pekina v sukni a triku. Pak mi Orka pujčil tričko! %) On měl totiž tričko a na tom ještě košili. Nejlepší na tom je, že to tričko bylo SUPERMANsuperman. Tak jsem si ho vzala na sebe a on měl košili. Pekina si pak vzala Tomovo triko (ten měl taky aj košili.) Tak jsme si to tam normálně převlíkli. Jsem to měla jak pyžamo! :D No, a šli jsme k tomu Tomášovi. Asi v 8 jsme šli s Pekinou na nákup. Já měla stovku. Na tom by nic nebylo, kdyby jsme šli v normálnim oblečení. No, ale my si vzali kluků věci. Takový plavkový kraťasy, trička, košili, a naše adidasky! Jsme vypadali jak pravý hoperky. Fakt. Tak kluci teda čekali doma a my na ten nákup. Párky, rohlíky, lízátka, pití, oplatky. A celá stovka pryč! :D Pak s tou taškou, jak jsme šli. KONEC, prostě. Se všichni pořád zastavovali na pokec a všichni "jéé holky, kde ste to vzali? spíte u toma, viď:D". V devět jsme šli na procházku a to začala zrovna bouřku a hodne pršelo a my venku. Na náměstí. Domu jsme se vraceli už ve tmě. A to jsme přišli domu a nic jsme neviděli kvuli tý elektřině:D Tak jsme prostě si roztáhli gauč, vzali si deky, kecali, muckovali, jedli a tak!! :P Nejlepší noc s Orkou!
Já spala asi tak hoďku, ani ne. Takže tak, nó. Stejně nejlepší. Pekina s Tomáškem na sedačce a já a miláček na posteli:D. Nebo jak mamka volala Pekině,aby se ujistila, zda tam fakt spim. Byl to krátkej rozhovor. JÁ JAK JSEM TO TÍPLA, a všichni jak viděli, že to dopadlo dobře, tak po mě uplně skočili a začali řváát "wohoouuuu" :D

No .. blbý je, že mam rozbitej ten foťák! Takže jsem bez fotek! Pekina něco fotila na mobil,ale nemá usb. Achjo.

Bouncing bunny Naše skladbaaaaaa. Stejně nejlepší, jak na to kluci vždycky tancujouuu.

No.. jinak to vidim tak, že budu asi hooodně dlouho spát.Absolutamente sonolentoAbsolutamente sonolento Jsem totálně hotová a je mi blbě. Teda teď po PIZZE je mi už líp.
No a doma mam Pekiny, Tomáškovo i Orkovo tričko. :D:D
Orkovo košili už mám dlouho doma, Pekiny triko mam proto, že jsem jí ho ušpinila od krve, a Tomovo proto, že moje triko bylo ještě mokrý z Bezovky:D
Zejtra mám mít ještě Šukiho tričko :PP Mi slíbil, že mi ho pujčííí. Je naložený :D:D Tak uvidim, no. Jooo .. a v sobotu mám UŽ FAKT spát u Pekiny. V Teplicích. Její mamka jde někam pryč [%))] takže zajdem do mekáče. Pojedu za ní s klukama. A pak spaní u ní, teda :PP Těšing.

JEŠTĚ 30 DNÍ A .. TÁBOR, DENISKA. SE MI VRÁTILA TEĎ Z TÁBORA, TAK SNAD S NÍ POKECAM(poCHATuju) KONEČNĚ PO DLOUHÝ DOBĚ ZAS!

Party rock (new video).

13. july 2011 at 13:03 videos.
Party rock is in the house toniiiight.
Původně to mělo být video JEN s Daisy. Ale když jsme ho dělali, přišel Orka. Tak jsem ho dodělala pak sama. :PP

YOUNG FOREVER (new video)

11. july 2011 at 12:47 videos.
Hey hey we'll be young forever :PPPP

bieber orgasmus:D

10. july 2011 at 21:09 pictures.
Lol :D
tak tohle mě rozsekalo! :D:D:D:D:D:D:D

Mindless Behavior - Mrs. Right ft. Diggy Simmons

10. july 2011 at 15:22 music.
Dneska jsem ji slyšela poprvý, když jsem projížděla písničky na youtubku a normálně jsem se zamilovala! superman

drug.

4. july 2011 at 10:19 pictures.
Holka: "Jsi jako moje droga."
Kluk: "Protože jsi na mně závislá?"
Holka: "Ne, protože jsi mi posral celý život."

69501_1475665938160_1429066637_31012720_7902189_n_large

DRESS.

3. july 2011 at 19:20 pictures.
Poslední dobou mám chuť sem dávat něco ohledně módy. Dneska sem dám šaty.
Z219132088_large
Nemálo krásný šaty. Taky chci nějaký takový na léto! S tim kytičkovaným vzorem %P
Tumblr_lfcdggb9dr1qfpljxo1_500_large
Takový roztomilý šatičky. Miluju tyhle bledý barvy!
227830_208008195899092_179044368795475_665921_114983_n_large
Jó! Koupim si bílý šaty a k tomu černou bundičku. Je to hezkýý :)
Img_4793_large
Tenhle obrázek se mi zalíbil hned jak jsem si ho všimla! Ty zkombinovaný barvy jsou dokonalý! Černá s modrou a k tomu ty botičky. OMBŽ!%)))))

Veselejší dizaajn.

3. july 2011 at 15:53 notice.
Tak, změna dessignu. Je léto (i když hodně deštivý) tak to chce veselejší barvy. Zase jednoduchý, jako vždy! :)


Tak nevím no. Jsem spokojená tak na 5O%. Zkusím něco vymyslet. Něco lepšího.

Titulek článku nesmí být prázdný. Koho to zajímá?

3. july 2011 at 12:51 writing.

tak už tu je 3. července. Tedy třetí den prázdnin. Jak si zatim tyhle prozatim
deštivé prázdniny užíváte? Já musim uznat, že i když je hnusně, tak já si je užívam docela fajnově. Nevím, co bych měla psát. Chtěla jsem psát o tom, jak to mam teď s klukama, protože právě teď toho je FAKT MOC. Nikoho nechci. Nebo chci, ale prostě se tomu nedá říct jako že chci. Mám na výběr.. asi mezi pěti klukama. OMG! Stejně s nima nic nemám(vlastně mám, ale ne se všema), možná tak se mi líbí, nebo si nějak píšem. Ale proč to ty kluci všechno berou tak vážně? Píšu si se všema z nich a najednou bych se měla rozhodnout jen pro jednoho? NE! Ale zároveň ani jednoho z nich NECHCI ztratit. Prostě mi přijde, že teď je pro mne vztah úplný TABU! To prostě nejde mít teď vztah. Adamovi, Klepymu, Michalovi píšu, že je mám ráda(protože je to pravda!) ale najednou bych měla být s Orkou? Nebo naopak. To nejde! To je divný:(. Jsem jak v začarovaným kruhu, ze kterého není cesty ven.
Včera .. byla jsem s Adamem domluvená, že pujde ven. V jedenáct jsem měla být na fb, abysme se domluvili. Byla jsem tam! Ale on tam nebyl. Tak jsem šla ven s nima (s kym asi.) Jenže hned v tu chvíli, kdy jsem dorazila do sunnu, mi příjde sms "kde jsi lasko? :(" Takže mi došlo, že to asi píše Adam. Jenže co jsem mohla dělat, když už jsem šla ven. No tak jsem prostě venku. A najednou vidim Adama s klukama, né. Jakože přijel k nám do Biliny, ale když já teda ven nešla s nim, šel s někym jiným. A já zrovna seděla na klíně Klepymu. A jak jsem ho prostě viděla, jak okolo nás prochází. Oni si mě taky všimli. Adam mě viděl u Klepyho, tak šel docela naštvaně dál a ty jeho kámoši se na mne otáčeli! No a pak jsme byli u Orky. A večer, když jsem šla domu, tak vyjdu prostě z baráku a zase šli oni, ale zpátky. A já zrovna stála zase vedle Orky. Tak Adam prostě šel dál, a ty jeho kámoši se na mě otáčeli furt! Tak já na něj "Adamee". NIC. Dobrý byl nasranej. Večer tyvole, že se nemam divit, že mě nepozdravil nebo za mnou nešel, když jsem "seděla nějakýmu buzerantovi na kokotě". Nevím, proč to sem píšu, aby to všichni četli. Ale tak co, je to fuk.
Tumblr_lnftzdobdb1qlg82ko1_500_large

Fashion /doplňky/

2. july 2011 at 10:25 pictures.
Tumblr_lkzxtuniuq1qeeq9eo1_500_large
Miluju řetízky! Tyhle jsou dokonalýý. Ty foťáčky .. bože %PP
Tumblr_lm4nmjtkfg1qh24n0o1_500_large
Musím si taky pořídit nějaký ty prstýnky. Je to dokonalý! :PP
Aaaswuntitled-1_large
Ten si musím pořídit! No.. furt bych si něco pořizovala:D Ale fakt, tohle je úžasný!
Burberry-brights-4060875_0x440_large
jóno, brejle jsou asi muj nejoblíbenější doplněk!;) miluju brejle.
Tumblr_lk86g9drhq1qjs4e1o1_500_large

happy

1. july 2011 at 11:19 writing.
První prázdninový den .. to je prííma [:D]!
Vyspala jsem se fajnově. "MUCQ" :DDDDDD. Jinak včera večer asi v deset sem šla na chvíli před barák pokecat s nima. Tedy s O. a K. Oni dva jsou stejně nejlepší:D! Hey, já nevim, co mi bylo. Já přišla dolu ne, šla jsem ještě do popelnice s odpadkama, a ted si jdem zas ke vchodu sednout, a já najednou chytala nehorázný vygeby. Já fakt nevim, co mi bylo:D To bude z toho perníku (ale jako jíídlo, né fet:D)
Tumblr_lnk3qexxya1qlnab3o1_500_large
Normálně.. cejtim, že tohle léto bude fakt užasný )) Prázdniny začínaj docela fajn, začínaj s těma nejlepšíma lidma, cejtim se fajn. V pondělí jedu s babickou a dedou zas na karavan. Do stredy. Pak zas neco podniknu a tak. A ještě 42 dní a .. Deniska + tábor :*
Znovu .. užijte si prázdniny!
Tumblr_lnmqd4gejc1qansxqo1_500_large