"Neschováš se před ním ono najde si tě když jsi sám..tvrdí že je nemáš ale trpííš když usínáš.. neschováš se před ním je černý a nezapomíííná o to víc tě bolí když zkoušíš sám sobě lhát.. sám sobě lháát"

16. june 2011 at 8:30 |  writing.
Mmhmmm..
Nevim co psát. Dneska nejsem ve škole, jedu pryč. Zase až do neděle. Tak jako na jednu stranu.. nejdu do školy, takže dobrý. Víc pak ty dny utíkaj. Ale na druhou stranu bude nuda. Já se těšila na víkend, že tu bude spát Kemys !.(
No .. jinak mam nový boty. Dvoje. Adidasky a conversky.
a tady, ta nalevo.. jsem já a moje conversky
260142_199812346731753_100001089687557_513021_5143826_n_large
A jinak mam ještě nový šaty a tílko :D:P.
Twe, zase ležim, nevim co dělat, tak zase myslim na léto. Fakt tohle už je na p*ču.! Že to tak musím říct. Chci, chci, chci.. Ještě 57 dní do tábora, to je takových 47 dní do cesty k Denisce. Tak jako blíží se to, když si vemu, že před chvíli to bylo za 100 dní. Jinak ještě někam pojedu určitě. Před táborem. Ale jako, už se těšim, až si budem dělat tu hlavu s Deniskou. Seru na lidi, ať si na mne čuměj jak chtěj! * Možná v létě jedu do Tropical Islandu tady v Německu. Je to drahý, ale tak pořád zážitek na celej život, fakt že jo. Nemusim k moři, stačí tady za hranice (máme tu německo blízko). Nejlepší by bylo, kdyby tam byla semnou D. Bylo by to jak u moře, jak na havaji. Hehe;D.
Víte co, stejně budu myslet pozitivně. Nebudu si kazit náladu, radši se budu těšit a nesmutnit. Pak to utíká rychlejš.
Takže tak noo.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement