June 2011

Summertime, holidays, friends, party, dance, music, love .. !

30. june 2011 at 11:06 pictures.
A JE TO TADY!
Parááda .. konečně! Sice výzo mi teda učitelka nedala, ale to je fuk. Prostě už jsou prázdniny. Yeeeah. Dneska asi za nima, jak jinak. Užijte si prázdniny!
Tumblr_lnlfqcuve01qlx2d0o1_500_large

"Stále snívam, stále dúfam, že nejakú šancu má-á-á-ám, stále čakám, stále ťa hladám, nechcem byť už sá-á-á-ám."

29. june 2011 at 22:56 writing.
.. Čauky .. Znovu jsem se přesvědčila o tom, že můžu být ráda za ty, co mám. Miluju je! Lidi ze sunnu. Miluju jejich upřímnost. Miluju to, jak se všichni navzájem respektují. Miluju to, jak si všichni navzájem pomáhají a nepodrazují se. Nejvíc sranda s nima je. Možná na sebe někdy nadáváme, ale prostě sranda! Ať je něco sebevíc hnusný, ten dotyčnej, na kterýho to je musí vědět, že to je prostě sranda. Teda .. pokud někoho v sunnu nepodrazil, neni svině atak. Jako třeba dneska Kuba. BOŽE! No.. jinak mam dneska první zápis u cajtů. I když za nic.! Ale neřeším to! Tak jako .. Orka byl prostě koupit víno v krabici a kolu. Tak my sedíme u garáží na studni, Orka otevřel to víno, a začal to tam lejt a najednou jdou okolo nás policajti. [Blbý bylo, že Peki, Orka a Klepy pili už předtim]. Tak jako viděli Orku. Tak tam přišli, vyzvídali prostě, jestli už jsem pili, kolik jsme toho vypili a tak. A hned že zavolaj kolegy a daj nám dejchnout ne. Tak já čistý svědomí víš co. Naštěstí jsme skončili jen s zápisem.Prej si stoupněte do řady:D ZA NIC! teda aspoň já to mam za nic:D NEVADÍ.
Nejvíc my s Pekinou. Pořád potřebujem na záchod, tak jsme vždycky chodili k Orkovi domu na záchod .. chudák noo:D ale my nemůžem za to, že bydlí zrovna nejblíž:D. A vždycky se to prodloužilo. Takže jsme vždycky s Pekinkou skončili u noťasu a pouštěli Záhadnou!
Kvuli nim jí miluju! :P Záááhaadnaaa. Jo, rytmuse mam prostě ráda, to mi nikdo neveme!;)

TO NEJLEPŠÍ; ZÍTRA VÝZO A .. PRÁZDNINY! Jsem nehorázně happy.
Už jsme si s Pekinkou, Orkou a Klepym domluvili, že půjdem stanovat! :D Asi v pátek. Chce se mi na Márinu ale nevim nevim, no. Tak uvidíme. Mmmm:D Chci aby nás šlo ranec. Holek by moc nebylo, nó :D nejspíš jen já a Pekina. Jiný holky jsou .. nic radši. A zbytek jen kluci. Parááda:D A Pekinka už neni zadaná, mm? ^^
Jo, nejspíš nedostanu vysvědčení, paráda, že? .. JE MI TO FU(c)K!
Foťák nejde.. paráda. Tyvole. Achjo. Snad ho budu mít do tábora! A až pojedu za deniskou. Těším se na ní! ;*
Tumblr_lnfm64pwlb1qfwb0qo1_500_large
Začalo to ženy, víno a zpěv, skončilo to kurvy, rum a řev.
Tumblr_lnbkhjojns1qicq9mo1_500_large
"Kdyby pivo piču mělo,už by nám nic nechybělo." //ehmm//

Tak nevím, kdy se tu zase ozvu. Nějak nemám čas! Blem blem. tak zase čaau.

"Jak krásný by byl život, kdyby se nikdo nikdy neloučil."

26. june 2011 at 13:22 writing.
"Poezie je bezpodmínečně nutná - jen kdybych věděl k čemu."
Tumblr_lme2z3lo1a1qgz8ano1_500_large
Newim co napsat. neni co psát novýho, protože všechno vlastně jede jak přes kopírku. "Život je svině.." a lidi ještě větší[jak který]. poznáš člověka, kterýmu můžeš věřit ale další člověk te zase zklame. máš tedy radost, že máš novýho přítele ale zároveň si smutná, že si jednoho ztratila. nevíš komu věřit. "Kdo jednou zradil, marně slibuje věrnost." kluci jsou občas těžcí zmrdi. i když v poslední době jsem našla fajn kluky. prostě kámoši "a kamarád taky rád.." jenže i tak, si mám i nemám na co stěžovat. "Všichni silní lidé milují život." já jsem silná! kdybych nebyla silná, možná bych tu už teď nebyla. baví mě být silná, i když někdy mi síly dochází, silná být musím. abych pravdu řekla - miluju život. říkám, že život je svině, ale stejně ho miluju. život je krásný, tedy je krásný až když si ho krásným uděláme. má to cenu litovat svého života? ne, nemá. proto si vždycky říkám; seru na minulost. i když "Přemýšlej o minulosti a budeš znát budoucnost." kurva, vidíte to? jak je všechno zamotaný? všechno má své ale, ale já už jsem si zvykla. chtěla bych začít odznova, od úplného začátku a v mém životě si nechat jen lidi, na kterých mi fakt záleží. a že jich není moc. jenže nejde to! nejde to, protože nám v tom brání minulost a prostředí, ve kterém žijeme. nelze, abych se změnila tady v Bílině. lidi mě tu budou pořád brát jako takovou, jakou mě brali doposud. "Nazvete svůj omyl zkušeností - a jeho tíže bude hned o polovinu lehčí." seru na ostatní. budu sama sebou! v létě se změním. spolu s Denny. vlastně už jsem se z části změnila. už seru na pomluvy, nikoho nepomlouvam, když to neni zapotřebí. a jestli někdo pomlouvá mne? jeho mínus. "Proč bych se měl divit tomu, že o mně špatně mluví špatní lidé?" vlastně jsem si to dost možná srovnala v hlavě. věnuju se budoucnosti a tomu, co chci.

Chci ..
.. se od příštího školního roku pořádně učit.
.. jít na jinou školu.
.. se obarvit.
.. vidět Denisku.
.. si jednou splnit moje sny.
.. spoustu dalších drobností.
Tumblr_lne44mcgu91qf2dbso1_500_large
Prostě .. jsem jsem smutná ale jsem i happy! ano, takový je život. "zvykej si."

Chuck Norris.

25. june 2011 at 21:21 writing.
Chuck Norris při bowlingu nemusí dávat strike, když trefí první kuželku, ostatní omdlí strachy.
Chuck Norris zabil Mrtvé moře.
Chuck Norris dokáže zaběhnout dvanáctiminutovku za šest minut.
Chuck Norris jednou zabloudil v lese, ten les už nikdo nikdy neviděl.
Chuck Norris objel Zeměkouli na rotopedu.
Všichni lidé mají slepé střevo, Chuck Norris má střevo, které vidí.
Jednou použil Chuck Norris při souloži prezervativ. Prezervativ otěhotněl.
Chuck Noris kdysi utrhl jednomu týpkovi hlavu a hodil mu ji do ksichtu.
Chuck Norris nespí. Čeká.
Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno, že všechny rekordy drží Chuck Norris, zde uvedení lidé jsou ti co jsou mu nejblíž.
Metro je vlak, který se ze strachu před Chuck Norrisem ukryl do podzemí.
Tumblr_linyzgymvd1qfykr3o1_400_large

Achjo.

22. june 2011 at 19:54 writing.
Tak jsem teda včera byla za nim(jak jsem tu psala) u toho staďáku. Šli jsme (jako vždy) celá sunnská parta. Ale tak fajn. Já nevim. On neni přímo ten typ náádhernýho kluka, ale mně se prostě líbí, je hodnej. Mmmm. Byla sranda. Měla jsem jít i dneska.
Jenže jsem si šla za P. pro pusu. Nakonec jsem s nim zůstala celej den. Víte co. Já ho mam ráda. Jen mě tak žerou jeho kecy o tom jak se zabije a tak. Tak jsme byli ve vchodě u něj (nuda, i když.. koukání na něj mě nějak nenudí). Pak sme šli na vodárnu. Twee.. pak začala bouřka.. dobrá bouřka docela. Ježiš. On má krásnej úsměv:( Fakt. Proto jsem mu říkala, ať se neusmívá:( Mne ten úsměv dostává:(! Jsem prostě píča.

Mne tak žere.. že prostě nechci vztah. Já NECHCI vztah i když bych chtěla. Ale to prostě nejde. Navíc nevim co chci. Nebo vim, ale je to všechno divnýý. Hezky pěkny.
Chci mu napsat. ALe radši ne. Seru na všechno. Já nevim co mi je, ale prostě mi něco je.Čus.

Knihovna.

21. june 2011 at 14:19 writing.

Tumblr_ln42wc6lxf1qf1gz5o1_500_large
Ahooy ..
Jak se máte?
Víte co? Ono je docela fajn, když si v dešti zalezete s holkama do knihovny.
Tak jsem teď v knihovně. Zatím jsem přečetla pár časáků. Pujčila si knížky a tak.
Fakt .. miluju spisovatelku Enid Blytonovou. Četla jsem už hodně jejích knížek, a dneska jsem našla další.
Je úžasná-.- ¨
Jo a.. já nesnášim horory. Ale dneska jsem si je nějak oblíbila. Nemám ráda horory jako takový, ale spíš napínavý příběhy, nebo s duchama, strašidelné domy a tak.
Dneska jsme ve škole koukali na horory:D [ Stáhni mě do pekla, Azyl] Když na horory koukam sama, tak mě vůbec nebaví, nebo se bojim. Ale když s někym, tak je to fajn. Stáhni mě do pekla byl dobrej film.

Jooooo, mám byt ve tři u staďááku. Tak co, mám jít za nim? :/
Tumblr_lmsl7fl2w81qb5t88o1_500_large

Marshmallow s jahodama /my photo/

20. june 2011 at 22:00 pictures.
263463_200977363281918_100001089687557_520560_6944005_n_large
Maaaasmelouunyyy s jahodama! <3 mňam!

Miluji tě, řeknu ti to básní. Ta báseň má jen 4 slova - svlékni se a zhasni.

20. june 2011 at 21:35 writing.
Miluji tě, řeknu ti to básní. Ta báseň má jen 4 slova - svlékni se a zhasni.
Výstižný. Výstižný pro dnešní kluky. Vlastně i pro většinu dnešních holek. Neříkám, že pro mne taky ne. Kámoška to měla na statusu, dostalo mě to, je to pecka :D . Uplně si dokážu živě představit kluka, co je u tebe a zašeptá "svlékni se a zhasni". Fakt prostě normálka. Krásná normálka. Lidi, já jsem šílená, už to tak bude :D
Tumblr_ln0ie1o4w81qdrbj9o1_500_largeTak jsem se asi zamilovala. Do kámoše! proboha. Já fakt už nevim. Zejtra se máme sejít ve 3 u staďáku. Mhmhm. Achjo! :D
Mimochodem. Dneska má mamka zase noční, ty co ví, tak ví, co to pro mne normálně znamená. Ale seru na to. Máma už to ví. Prostě vypnu ntb tak jak mam. :D

Tyvole. Konečně ve škole taková pohoda. V pátek se uzavřely známky. Už se nepíše, neučí. Koukáme na filmy. Každej den končíme ve dvanáct. Dneska jsme dokonce končili v jedenáct. A to jsme měli ještě od devíti. Paráda! .) Ještě deset dní a jsou prázdniny! A pak adios bejby! Jinak jsem slyšela, že se ve škole řešily počmáraný lavice, když jsem chyběla. A prej platim. Nasrat, nezájem;)

Džus.

1. díl!

19. june 2011 at 21:29 writing.
,,Vstávej, lenochu!" zařvala na mne mamka z kuchyně. ,,Už máš na stole snídani." Rozespalá jsem se šourala z postele. Podívala jsem se na budík - teprve šest hodin ráno, proč mě tedy budí? A jo, už si vzpomínám - dneska je sobota, takže máme jet k maminčinýmu příteli. Dnes ho mám vidět poprvé. POPRVÉ V ŽIVOTĚ. S mojí maminkou je už pět měsíců a vídají se skoro pořád, jenže u něho doma mamka ještě nikdy nebyla takže je dnes den D.
,,V kolik tam máme bejt, mami?" Pomalu jsem se rozkoukávala po kuchyni. Je to tu pořád stejné. Jídelní stůl stojící u okna se třemi židlemi by už jistě potřeboval výpověď aby ho nahradil nějaký nový, modernější stůl. Linka jakžtak ujde, ale o staré ledničce a lustru radši ani nemluvě. Když ke kuchyni přičtu ještě obývák, ložnici a můj pokoj - žádná sláva! Chtělo by to změnu.
,,Nevím, David se pro nás staví kolem osmé." David .. Tak se jmenuje ten, o kterém mamka pořád básní. To je ten, co jí pořád tahá na večeře, výlety a já nevím co všechno. To je přeci ten, co má ten veliký barák s bazénem a vším možným (Alespoň to prý sám o sobě říká, takže dneska se uvidí.)

Psaníí

19. june 2011 at 21:23 writing.
Tak. Jsem doma. Dneska jsem přijela.
Začala jsem psát povídku, nebo spíš knížku. Začala jsem psát jen tak od prázdna do prázdna a je to o ničem. Ptala jsem se tety, jestli může někdo mladší než 15 let vydat knížku. Ona řekla, že jo. Tak nevím. Já chci napsat nějakou knížku! :D Ale s mým (anti)talentem to asi nepůjde. Tak tedy to dám sem. Budu to sem přidávat každej druhej den. A když to nevyjde, tak Vás informuju a dám to později. I když pochybuju, že to někdo bude číst! .)
>jsem fotila já.

berušky moje

19. june 2011 at 0:02 pictures.
(přednastavený)
260142_199812346731753_100001089687557_513021_5143826_n_large
se slečnama (denisa = sjůůprmán, kristýnka = majinkáá , oni ví:P)

citát. /smutek/

18. june 2011 at 9:31 writing.
(přednastavený)
Tumblr_lm82oin95o1qhp4e9o1_500_large
Jak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř. [Oscar Wilde.]

MEGA MIX

17. june 2011 at 8:00 music.
>PŘEDNASTAVENÝ<
ÚŽASNÁ SKLADBA!

Betméén!

16. june 2011 at 9:30 pictures.
>přednastavený článek<
jak jsem říkala, má supermana a dělala jsem batmana.
tady je!
247067_199817593397895_100001089687557_513035_6735871_n_large
254475_199816053398049_100001089687557_513031_886699_n_large

hehe.

Tumblr_llo6epaawp1qe1cbpo1_500_large
Chci ty silonky!
Tumblr_liuiqhbdam1qbxpeso1_500_large
žjaaj, to bych si dala do pokoje místo světla:P

Tumblr_lmjsjgjzgp1qj359to1_500_large
jsou stylovýý
Tumblr_ljrhjcytop1qah0izo1_500_large
tweeee

"Neschováš se před ním ono najde si tě když jsi sám..tvrdí že je nemáš ale trpííš když usínáš.. neschováš se před ním je černý a nezapomíííná o to víc tě bolí když zkoušíš sám sobě lhát.. sám sobě lháát"

16. june 2011 at 8:30 writing.
Mmhmmm..
Nevim co psát. Dneska nejsem ve škole, jedu pryč. Zase až do neděle. Tak jako na jednu stranu.. nejdu do školy, takže dobrý. Víc pak ty dny utíkaj. Ale na druhou stranu bude nuda. Já se těšila na víkend, že tu bude spát Kemys !.(
No .. jinak mam nový boty. Dvoje. Adidasky a conversky.
a tady, ta nalevo.. jsem já a moje conversky
260142_199812346731753_100001089687557_513021_5143826_n_large
A jinak mam ještě nový šaty a tílko :D:P.
Twe, zase ležim, nevim co dělat, tak zase myslim na léto. Fakt tohle už je na p*ču.! Že to tak musím říct. Chci, chci, chci.. Ještě 57 dní do tábora, to je takových 47 dní do cesty k Denisce. Tak jako blíží se to, když si vemu, že před chvíli to bylo za 100 dní. Jinak ještě někam pojedu určitě. Před táborem. Ale jako, už se těšim, až si budem dělat tu hlavu s Deniskou. Seru na lidi, ať si na mne čuměj jak chtěj! * Možná v létě jedu do Tropical Islandu tady v Německu. Je to drahý, ale tak pořád zážitek na celej život, fakt že jo. Nemusim k moři, stačí tady za hranice (máme tu německo blízko). Nejlepší by bylo, kdyby tam byla semnou D. Bylo by to jak u moře, jak na havaji. Hehe;D.
Víte co, stejně budu myslet pozitivně. Nebudu si kazit náladu, radši se budu těšit a nesmutnit. Pak to utíká rychlejš.
Takže tak noo.

Sjůprmán!

15. june 2011 at 20:52 pictures.
Superman, Batman, Captain America, Punisher, Green Lantern,..
Samíí super-týpci :P

Miluju ty loga:D Hehe. Nejvíc Supermana, Batmana a Captaina Ameriku !!.)
Chci tričko s Batmanem. S tim supermanem už to maji všichni :(
Dneska jsem si nakreslila logo supermana (za chvili budu dělat batmana:P)
247536_199638180082503_100001089687557_512199_726941_n_large
259981_199637640082557_100001089687557_512197_3662432_n_large
Hehe !.)

Superman je stejne frajer!
Tumblr_llhqtei3ox1qcmkeso1_500_large
chci, néžene.
Tumblr_lmohmtuywa1qcrli4o1_500_large
Img_4009_large
tyvole,to je naložený. přemýšlím,,že bych si nechala jednou vytetovat logo supermana asi tak o velikosti lískovýho oříšku. By bylo pěkný. Ale nevim kam.
Tumblr_lmbfo57bei1qhiic0o1_500_large
tyvole, chci ten oblek! :D
Tumblr_lbzxmlms5r1qemqjlo1_500_large
ťuťuňuňuu

Foaaaam /dizájn/

15. june 2011 at 7:13 pictures.
Tumblr_lmtf7r2gib1qifdydo1_500_large
Newim, něčim se mi ta fotka líbí !.) Takže jde na dess.

danciiiiiiiiiiiiing

14. june 2011 at 12:00 videos.
pátek večer na hřišti :P jsme paka.

Arrogant bitch-,-"

13. june 2011 at 23:00 videos.
to video už jsem sem dávala, ale chci ho mít ještě v rubrice videos.
Jakože naše floooow. Arrogant bitch! :D

lollipops. [Terezka,Kikina,BarbaChna]

13. june 2011 at 16:00 videos.
pátek večer:P jsme se nudili no:P