milovaná.

15. may 2011 at 12:46 |  Denny.
Jak jsem říkala, dám sem některé články, které jsem měla tam. Tenhle je o Denisce. Tam jsem ho měla i v menu pod srdíčkem. Takže musí být i tady.
___
Tak jo .. přemejšlela jsem o tobě, Denis. Nevím proč, ale prostě mě něco nutí napsat jakože článek 'about you'. Abysme třeba měli jednou co číst, a nezapoměli na nějaký podrobnosti:P. Si to vem. Budem spolu někde v cizině a řeknem si, že takhle jsme se prostě poznávali. Čistě přes internet, ..
Štve mě, že bydlíš až tak daleko. Já tam nahoře a ty tam dole (sama víš:D). Začalo to tím blogem jak jsi měla předtím viď. Když jsi psala něco o létu, o Americe, o Hawaii a o svých snech, musím přiznat, že to fakt bylo jako ... jako bych četla svoje vlastní myšlenky. Nemusíš mi to věřit ty, ani nikdo jiný, já vím svý. Už v tu dobu jsem si říkala, že jednou budeš moje drahá polovička. Zní to povrchně, ale je to tak. Četla jsem tvoje články, a pak jsme se nějak přidali do SB. Pak sis mě přidala i na fb a po čase jsi mi ohlásila, že si rušíš ten blog, kvůli těm kámoškám, nebo co .. Ale že si uděláš novej .. po čase. Říkala jsem si, jakože po čase. Že to může trvat věčnost. Ale moc dlouho to netrvalo :) Pak jsi mi zas dala svůj nový blog. Čistě jen tvůj 'diary'. Ale mě je to fuk, nepotřebuju číst jiný věci. Já čtu to, co píšeš ty, a baví mě to. Aspoň vím, co děláš ve volnym čase ty, jak se cítíš a tak. Ze začátku jsme si jen komentovali blogy, ale .. pak jsi mi napsala na facebooku (už nevim co:D.) A od tý chvilky jsme si psali i na fb. Nejdřív jsem si myslela, že když si píšem na fb, že už si nebudem komentovat blogy, a to jsem nechtěla. Naštěstí to zůstalo při starém ale ještě i s chatem na fb nebo na skypu :P.
Superstar .. pamatuješ? Nejvíc jsem z Tebe nemohla ten první večer. Nemálo jsem umírala smíchy!
hudba je naše droga a youtube náš dealer. přijeď, vem si stopa, dveře otevřený a čekam. chro chro VOLE! Sárina na kočičí prášky. tyvole tyvole tyvole tyvole. čekuj brácho, čekuj segro, vole:D. uplně dole uplně nahoře <->. výgeb na míse. co to tam děláš? :D lupínky na noťasu. nananna :D zabito prostě. a vy se jako milujete jo?. me je zima. to je divný, pri tancování se delá horko:D. rytmus a jeho kritika.boom boom boom nanana boom boom boom yéa yéa. vzal mi tě stíín .. ne nevzal:D. bagetaaa:D zabil leoš, zabil leoš:D. si zabil :D tyvole.
Když to číst nechcete, nemusíte. Možná se jednou budeme taky smát tomuhle všemu, a možná(určitě) spolu. Ale aspoň budu vědět, jak jsme si rozuměli teď, a jak potom. Nechci zapomenout nic z toho, proto to sem píšu, a je mi jedno co si myslíte:P
Hrej hrej, život za sázku dej, zlato ;*
No, pak taky smsky. Mám je ještě v mobilu, ale nebudu je sem dávat. Na co viť. Jsem ráda za všechno, co mi napíšeš. Jsem ráda, že mi nelžeš (DOUFÁM).
No..
Fotka pro tebe.. tu už jste tu viděli, ale je tu znovu :]* Vypadam tam jak koště, ale ona je prostě krásná;)
A tohle je od ní :]* je to úžasnýý .. !! <3
Pak taky naše skladby.! Nightcore! Boom boom boom nanana, boom boom boom yééyéé <3 Ta je naše. Zlato. Jednou si to pustíme, ale spolu.
Nebo .. Martin Kurc, Martin Harich, Noah Ellenwood <3.
Nebo ty týýpci Ryťmus a Leoooš :P A Pal'o taky nooo .. :)
Miluju to naše hledání a posílání těch obrázků. Teču z nich! Naše sny .. ale vyplní se to všechno.. musíí..
Nowwecansee_large
Tumblr_lj289naljt1qhlyemo1_500_large
5527487739_58338a3814_z_large
Tumblr_lj2hw7xpgj1qck5reo1_500_large
5584210720_6c82661559_z_large
Tumblr_lgk0x0axpt1qd94h9o1_500_large
Boys <3 and .. Paris :)
Tumblr_lj06zfng9y1qhz54co1_500_large
Tumblr_lhtdmngvyf1qdxfpto1_500_large
Tumblr_lj1qy8bhgp1qbfe1uo1_500_large
Takový zmrzliny do sebe budem ládovat každej den :P A bude to naše brigáda.
Tumblr_l9fy7qt7zt1qzx5i0o1_500_large
We'll be billionaire.
Taky sem dám to video pro tebe, ať se jednou zasmějeme.
Je sice od srdce pro tebe, ale neřikej, že tam nemluvim kraviny :P*
Ale je to pravdivý :-*
I love you, Denny!
__
Je z 3. dubna 2o11.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 denny. denny. | 15. may 2011 at 19:00 | React

ty jsi fakt mtal úžasná,jeeej!:) blázen největší.. já už nemam slov. musela bych to říkat znova a znova. jseš prostě dokonalá. ani nevím,co bych bez tebe delala. už jen 89 dnííí.. a nákých 70 co tě uvidiiim:)). ty obrázky,ty vole. všechno se náám vyplníí. miluju tě :') a tamto video miluju a tohle co jsi mi poslala dneska, ještě víc!:') vždyt' víš >> :')
kurva,já tě zbožnuju;*

2 denny. denny. | 15. may 2011 at 19:01 | React

a ty jsi člověk kerýmu jsem nikdy nelhala. a ani lhát nebudu! at' už se stane cokoliv. tobě věřím totiž nejvíc,víš!♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama