back.

29. may 2011 at 11:25 |  writing.
Jseeeeeeeeeeeeeeeeeeem zpět. Jsem doma. Tyvole. Jako fajn. Jsem se i koupala né.. Jako v rybníce. Ládovala se všim možnym:D. A zítra zas škola. Hey, nevíte čim to je? Jsem vždycky pár dní mimo domov, a strašně se bojim o mámu. Uplně vyšiluju, když mi nenapíše sms. A to když nemam kredit, nemuzu ji ani zavolat. Já si prostě myslim, že se ji vzdycky něco stalo. Nebo i když si nepíšu s Denny, tak si myslim, že na mě zapomene a nebo že se jí něco stalo. Mě hrabe:( Já jsem cvok. To si vždycky ulevim, když přijedu domu. Fakt, jet někam, kde nemam kredit, nebo nemůžu odnekud napsat ani z netu, je pro mě utrpeníííí. Ogaaappa0oaidl32sirrm1yoyh89c0bezucu6y5oculipdwgmb4gekmmm3jkl-daepyf98ejhhifyncikkolon7gdl4am1t1uiyc6vqw_1enxrv1i6kdbblvckp__large
O to víc se pak těšim na léto. Když mám takový ty chvilky 'samoty'. že tam prostě nemyslim na nic z toho jako když jsem doma, třeba na netu a tak.
Normálně, já koukala na ceny, jako v tom campu. Co tam jsme. Docela levnýýý hey. Myslim že když máš stan třeba, tak zaplatíš asi 8O,- na noc a to máš dohromady s koupáním v rybníce, záchody, vodu, a všechno. To je halda. To kdybysme si někdy na konci prázdnin vzali stan, a šli tam stanovat(samozřejmě s D.!). Na pár dníí. Jaj. To bysme mohli jezdit do Kralovic a tak. No co, zase plánujuu dopředu:D.
Stejně se nehorázně těšim až jí uvidim. A budem si kupovat to nejlepší jíídlo. Exotickýý ovoce i žrádlo z fastfoodůůů. Budem kupovat barvy na vlasy, barvy na textil, starý hadry v sekáčích a u ťamanůů a experimentovaaaat. A těšim se, až si pujdem lehnout na tu stromovku, s dekou, hromadou časáků, foťákem, mísou plnou jíídlem.A až pojedem s tvym taťkou se někam podívat,třeba i stanovat. A pujdem bruslit na hlubokýý. Budem courat po městě. A budem mít americááno(venku v ulicích) a hawai(na balkonech a u vody) tejden.A hlavně fotit! :) Já víím, že to tu píšu všechno pořád dokola, ale co jako! Jo, budem válet sudy a řvát na lidi 'brýý dééén'. Ponocování. Baleníí klukůů. Si dáme pořádnou letní lekci balení :D:D Jo a včera jsem měla Marshmallow s jahodama na ohni. Jaaaaj. To si udělááme! ;* To je upe dobrýý.
Tumblr_lkxpj3iruc1qfdiawo1_500_large
No jako. Mě zase strašně bolej zááda tyvole. to je hrůůza. fakt.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 denny. denny. | 30. may 2011 at 20:51 | React

ach jo! já tě tak miluju!!! já už se nemužu fočkat,fááákt! miluju tě, nejvíc na světě :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement